Milli Eğitim Bakanlığı veya Üniversite Onaylı Emlak Danışmanlığı Belgesi

Milli Eğitim Bakanlığı veya Üniversite Onaylı Emlak Danışmanlığı Belgesi14 Ekim 2020 tarihinde yayınlanan Taşınmaz Ticareti Yönetmeliği kapsamında emlak sektöründe ciddi değişiklikler ve düzenlemeler getirilmiştir. İlgili yönetmelik gereği emlak sektöründe faaliyet gösteren herkesin en az 100 saatlik Milli Eğitim Bakanlığı veya Üniversite Onaylı Emlak Danışmanlığı Belgesi alması gerekmektedir.

Uzaktan Eğitim / Online Eğitim Sistemi ile eğitim almanızı sağlıyor olacağız. İş ve zaman kaybı yaşamadan Milli Eğitim Bakanlığı veya Üniversite Onaylı Emlak Danışmanlığı Sertifikanızı almanızı sağlıyor olacağız. 

Sizlere tanımlamış olacağımız kullanıcı adı ve şifresi ile Uzaktan Eğitim / Online Eğitim Modülü sayfasına gireceksiniz ve ilgili eğitim modüllerini bitirmeniz sonrasında ve size belirtilen yer ve zamanda sınava girmenizi sağlayacağız. 

Sınavınız test şeklinde olacak olup, başarılı olmanız durumunda Milli Eğitim Bakanlığı veya Üniversite Onaylı Emlak Danışmanlığı Belgeniz tanzim edilecek olup, size verilecektir.

Milli Eğitim Bakanlığı veya Üniversite Onaylı Emlak Danışmanlığı Belgesi hakkında detaylı bilgi almak, başvuru - kayıt için 0 532 227 38 43 nolu telefonu hemen arayınız . 

Belgelendirme ile ilgili sizi aramamızı ister misiniz?

ARA   WHATSAPP